شرایط و ضوابط وب‌سایت رسمی جهان آرمانی

برای چاپ آثار و همکاری با ما در وب‌سایت رسمی جهان آرمانی، باید به قانون آزادی و نفی آزار جانداران باور داشته باشید.

آزار به معنای ( آزار فیزیکی، روانی و کلامی ) و جانداران به معنای همه‌ی جانداران اعم از ( انسان، حیوان و گیاهان ) است.

از این رو نمی‌توان اثری را در این وب‌سایت نشر داد که با قانون آزادی منافات دارد، اعم از اینکه

این اثر سرقت از آثار دیگران باشد، محتوای اثر توهین به غیر محسوب شود، یا تهدیدی به جان دیگری شمرده شود و یا به هر کدام از عناوین به قانون آزادی خدشه‌ای وارد کند.

فرای باور به قانون آزادی باید در نظر داشت که ما آثاری در راستای اهداف خویش را نشر خواهیم داد، آثاری که محتوایی در راستای، نشر احترام به قانون آزادی، بسط باور به جهان آرمانی، توسعه‌ی برابری جان‌ها، برپایی جهان آزاد، ترویج سبزخواری، مبارزه با مظالم و زشتی‌های دنیا و … را داشته باشد.

شما برای ثبت آثار خود، باید به عنوانی از این عناوین پایبند بوده و فرای آن هیچ تقسیماتی در برابر شما نخواهد بو، اثر شما با محتوای مذکور می‌تواند فرم داستانی کوتاه، شعری بلند و یا… داشته باشد.

ما بر آن شدیم تا با برپایی این بستر موجبات تغییر را فراهم سازیم و از یکایک آدمیان سربازانی برای آزادی جان‌ها پدید آوریم

قطعا وب‌سایت رسمی جهان آرمانی، جایی برای فروش آثار نخواهد داشت لیکن در صورتی که ممری درآمد و امرار معاش شما از همین راه است ، از پل‌های ارتباطی که در کنار آثار شما درج خواهد شد، اقدام به فروش آثار خود در صفحات خویش کنید تا هم شما به آمال و هم ما به هدف خود نزدیک‌تر شویم.

در صورتی که اثری از خویش برای ما ارسال و اظهار به چاپ اثر خود کرده باشید، بدین معنا است که با انتشار آن موافقت کرده و سپس اثر شما در این وب‌سایت به نمایش در خواهد آمد، اما تمامی حقوق اثر برای شما محفوظ است و هر زمان در صورت تمایل می‌توانید اقدام به حذف اثر خود کنید، اما باید این را در نظر داشته باشید که این به منزله‌ی هر بار تکرار این عمل نخواهد بود و با یک‌بار اعمال چنین رفتاری دیگر قادر به چاپ اثر خود در وب‌سایت نخواهید بود.

این موضوع در همکاری با ما قدری متفاوت است، بی‌شک حقوق اثر منتشر شده از شما در راستای همکاری با ما برای شما محفوظ است، اما در صورت تمایل شما به چاپ و موافقت ما به نشر آن قابلیت حذف اثر از وب‌سایت مقدور نخواهد بود پس در همکاری با ما دقت بیشتری به خرج دهید.

اطلاعات شما در هنگام ارسال فرم، نزد ما محفوظ خواهد ماند و تنها نام انتخابی شما در کنار اثر منتشر خواهد شد، در صورتی که خواسته‌ای دیگر در هنگام انتشار داشتید، می‌توانید در بخش توضیحات مذکور با ما مطرح کنید،

بی‌شک پس از چندی برای شما در وب‌سایت رسمی جهان آرمانی صفحه‌ای باز خواهد شد که آثار شما برای همگان به نمایش در بیاید، می‌توانید اطلاعات مفید خود را در فرم مذکور درج تا راه‌های ارتباطی شما با مخاطبین پررنگ‌تر به نمایش در آید، برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

با هم برای ساخت جهانی بهتر تلاش خواهیم کرد و از هیچ فروگذار نخواهیم بود.

Idealistic World

The Official Website Of Nima Shahsavari

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در tumblr
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در stumbleupon
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در vk
اشتراک گذاری در odnoklassniki
اشتراک گذاری در delicious
اشتراک گذاری در digg
اشتراک گذاری در mix
اشتراک گذاری در pocket
اشتراک گذاری در xing

تأیید ارسال پیام

پیام شما با موفقیت ارسال شد

ایمیلی از سوی وب‌سایت جهان آرمانی در راستای تأیید ارسال پیام دریافت خواهید کرد

در صورت نیاز به تماس و درج صحیح اطلاعات، با شما تماس گرفته خواهد شد.